O NÁS

Začiatky firmy siahajú do roku 1978. V roku 1992 sa firma transformovala na súkromnú spoločnosť s terajším názvom Elkop s. r. o.

  • Ročne opúšťa naše výrobné haly viac než 1 200 000 ks rebríkov
  • Viac než 200 pracovníkov ročne spracuje niekoľko tisícok ton hliníka a ocele na celkovo 7 000 m² výrobnej plochy
  • Sklady: 10 000 m²
  • Investície: 2 mil. EUR za posledných 25 rokov
  • Medziročný nárast obratu o 8%

Mapa slovenska

Filozofia
Vo firme Elkop s. r. o. sa na prvé miesto radí zákazník, jeho želania a potreby. Kvalita, termíny dodania a spokojnosť zákazníkov sú základné atribúty obchodnej filozofie našej firmy. Inovácie a vývoj nových výrobkov prebiehajú v súlade s potrebami spotrebiteľského trhu.

Vízie a ciele
Elkop s. r. o. sa radí na základe dlhoročných skúsenosti vo výrobe rebríkov medzi popredných európskych výrobcov v tejto oblasti. Stratégia firmy je zameraná na vývoj a výrobu praktických a kvalitných rebríkov z hliníka a ocele, lešení a širokého radu ďalších pomocníkov pre domácnosť i profesionálov, ktoré im robia každodennú prácu ľahšou a bezpečnejšou.

ISO 9001
Elkop s.r.o. je certifikovaný podľa ISO 9001, čo je potvrdením a zárukou vysokej kvalitatívnej úrovne nielen výrobkov, ale i celého riadenia firmy.
Výrobky sú zároveň certifikované vo viacerých skúšobniach sveta (SÚDST Žilina – Slovenská republika, TÜV Rheinland – Nemecko, INTERTEK – Nemecko, TÜV CZ – Česká Republika, Standards Institution – Izrael, SP – Švédsko,Vincotte – Holandsko, LP – Francúzko).

Export
Naša spoločnosť predáva svoje výrobky na Slovensku a 98 % produkcie exportuje do 45 krajín sveta v Európe, Južnej Amerike, Afrike, Ázii a na Blízkom Východe.

Alžírsko, Azerbajdžan, Belgicko, Bielorusko, Bulharsko, Cyprus, Česká republika, Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Gruzínsko, Holandsko, Chorvátsko, Írsko, Island, Izrael, Kazachstan, Libanon, Litva, Lotyšsko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Nemecko, Nórsko, Pakistan, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Rwanda, Slovinsko, Srbsko, Švajčiarsko, Švédsko, Španielsko, Taliansko, Ukrajina, Uruguaj, Veľká Británia.

Mapa exportu